Tarieven per 1 januari 2026:
Eerste consult: 1 ½ uur
Vervolg consulten: 1 uur
Let op!
Sinds januari 2021 ben ik niet meer aangesloten bij de V.B.A.G., RBCZ/TCZ en worden mijn behandelingen waarschijnlijk niet meer door uw zorgverzekeraar vergoed! Ik ben geen arts en heb geen BIG registratie ( registratie voor artsen, fysiotherapeuten etc.)
Met ingang van 1 januari 2021 ben ik aangesloten bij het NIBIG,
Nederlands Instituut voor Belangenbehartiging Integrale Gezondheidszorg.
Integrale Zorg is de samenwerking tussen complementaire en reguliere zorg. Iets wat het NIBIG stimuleert omdat meerdere behandelmethodes leiden naar optimaal herstel van de zorgvrager. Van ziekte-zorg naar gezondheids-zorg is een beweging die het NIBIG van harte onderschrijft.
Het NIBIG verleent allerlei diensten aan zorgverleners en opleiders zoals overzichtssites, Wkkgz registratie met eigen geschillencommissie en de beroepsaansprakelijkheidsverzekeringen.
De praktijk is weer geopend vanaf maandag 19 januari t/m vrijdag 30 januari 2026. Ik ben er dan van maandag t/m vrijdag de hele dag en er is dan elke dag telefonisch spreekuur voor het stellen van vragen en het maken van afspraken van 08.30 tot 09.30 uur.
Ik controleer tot die tijd elke maandag de e-mail voor reacties op de behandelingen en vragen.
Afspraken kunnen weer telefonisch gemaakt worden vanaf 19 januari!
Er is nog steeds een patiëntenstop maar ik maak wel uitzonderingen voor kinderen, familieleden & relaties van bestaande patiënten en zeer gemotiveerde mensen. Neem daarvoor per mail contact op.
Voor dieren gelden dezelfde tarieven. Het eerste consult kan meestal ( als u vooraf het anamneseformulier al heeft ingevuld en teruggemaild) in de tijd van een vervolgconsult.
